FAQ

 • Co się stanie jeśli jednego z zamówionych produktów nie będzie w sklepie?

  W przypadku braku w magazynie części produktów objętych zamówieniem, sklep internetowy ZUZU TOYS wysyła do Klienta e-mail z informacją jaki towar i w jakich terminach jest dostępny. Wiadomość zawiera także prośbę o podjęcie przez Klienta decyzji, dotyczącej dalszego postępowania w sprawie zamówienia. Klient może:
  a) zrezygnować z realizacji zamówienia w całości;
  b) wyrazić zgodę na wydłużenie czasu oczekiwania na realizację całego zamówienia;
  c) wyrazić zgodę na podzielenie zamówienia na kilka paczek.

 • Skąd się dowiem, ze zamówienie zostało przyjęcie do realizacji przez sklep?

  Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje automatycznie wygenerowany mail z informacją podsumowującą zamówienie (zamówiony towar, wybrany sposób płatności i dostawy). W następnym mailu poinformujemy o wysłaniu towaru do klienta.

 • Mam problem z zalogowaniem się, co zrobić?

  Jeżeli przy logowaniu, po wpisaniu adresu e-mail i hasła pojawia się komunikat o błędnie wpisanych danych, w pierwszej kolejności upewnij się, że użyty przez Ciebie adres e-mail to ten sam, który był podawany podczas rejestracji. Jeżeli adres e-mail jest poprawny a problem nadal się pojawia, prawdopodobnie wpisywane jest błędne hasło, w takim przypadku prosimy kliknąć TUTAJ

 • Czy można wysłać na inny adres niż podany przy zakładaniu konta w sklepie?

  W ustawieniach Twojego Konta można dodać inne adresy niż ten podany w czasie rejestracji. Przy składaniu każdego zamówienia Klient może dodać lub wybrać już istniejący adres dostawy.

 • Czy można zamówić produkt zapakowaną na prezent?

  Aby zamówić zabawkę zapakowaną na prezent należy w czasie składania zamówienia zaznaczyć pole „Proszę zapakować jako prezent.”

 • Czy istnieje opcja wysyłki gratis?

  Przy zamówieniach powyżej 350 zł (brutto) dostawa na terenie Polski jest bezpłatna.


Nasz serwis używa plików cookies. Klikając Akceptuję, wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie i odczyt z Państwa urządzeń plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Akceptuję

Płatności obsługuje